UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

widziałam "na żywo" auto po kolizji i powiem tyle, że zastanawiałam się kiedy dojdzie tam do wypadku, bo kilka metrów wyżej od ładnych nastu lat spod asfaltu wybija woda i tworzy się piękne lodowisko, jak tylko złapie przymrozek - kolejne brawa dla drogowców

uczestniczka504ki