UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
jak zwykle rasowi polacy, za śliską jezdnię odpowiedzialni drogowcy, a za stonkę amerykanie. noga z gazu i 20 minut wcześniej do pracy trzeba wyjechać i tyle
jak zwykle rasowi polacy, za śliską jezdnię odpowiedzialni drogowcy, a za stonkę amerykanie. noga z gazu i 20 minut wcześniej do pracy trzeba wyjechać i tyle