UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

jak zwykle rasowi polacy, za śliską jezdnię odpowiedzialni drogowcy, a za stonkę amerykanie. noga z gazu i 20 minut wcześniej do pracy trzeba wyjechać i tyle


Anuluj