UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

widziałam "na żywo" auto po kolizji i powiem tyle, że zastanawiałam się kiedy dojdzie tam do wypadku, bo kilka metrów wyżej od ładnych nastu lat spod asfaltu wybija woda i tworzy się piękne lodowisko, jak tylko złapie przymrozek - kolejne brawa dla drogowców

uczestniczka504ki

Anuluj