17
27.02.2012

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
ja się pytam, a gdzie byli rodzice ?
(2012.02.27)

info

0  
  0
w zimie na drogach trzeba mieć oczy szeroko otwarte i myśleć trochę za kierownicom akurat jechałem chwile po zdarzeniu, widzi się czarną nawierzchnie i pedał do dechy śnieg na poboczach topnieje płynie po jezdni teren zadrzewiony słońce nie dociera i marznie i takie skutki rozwaga i jeszcze raz rozwaga plus wyobraznia każdy kierowca powinien o tym pamiętać, wszystko na naszych drogach może się zdarzyć.
dłógoletni stazem (2012.02.27)

info

0  
  0
Już nudni jesteście z tym wyklepywaniem. .. To juz nie jest śmieszne.
hahahahahahahaha (2012.02.27)

info

0  
  0
A gdzie był ZAROBACZONY ? Pewnie u Krzysia-Kazia-Kazia-Krzysia na kolankach !
(2012.02.27)

info

0  
  0
Po co tak wcześnie jechała ?, wiadomo przecież że drogowcy na 9:00 do pracy przychodzą
(2012.02.27)

info

0  
  0
Się wyklepie; ) i do żyda
blacharz-lakiernik (2012.02.27)

info

0  
  0
a ja myślałam że tylko młodzież jeżdzi bez wyobraźni a tu proszę, stare i głupie babsko. Mam nadzieję że ta lekcja coś ją nauczy.
izi (2012.02.28)

info

0  
  0