UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Na wsiach tak się jeździ, albo po drzewach albo po rowach melioracyjnych. Policja doskonale to wie i co? I nic nie robią, wciąż ta sama bajka. Na wsi słychać tylko piski opon i jazda na tzw. pełnym gazie. Niestety nie ma komu tego powstrzymać, zresztą jak zawsze !

surmek