UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Na wsiach tak się jeździ, albo po drzewach albo po rowach melioracyjnych. Policja doskonale to wie i co? I nic nie robią, wciąż ta sama bajka. Na wsi słychać tylko piski opon i jazda na tzw. pełnym gazie. Niestety nie ma komu tego powstrzymać, zresztą jak zawsze !
surmek