UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A ten samochodzik to pewnie dobrze zaparkowany. Na chodniku przy skrzyżowaniu. Ciekawe czy właściciel tez przytulił mandat
A ten samochodzik to pewnie dobrze zaparkowany. Na chodniku przy skrzyżowaniu. Ciekawe czy właściciel tez przytulił mandat