UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Dzisiaj o godzinie 20:55 na skrzyżowaniu ulicy Piechoty i Kosciuszki bylem swiadkiem potracenia chlopca okolo 12 lat ktory wjechal pod maske samochodu osobowego, chlopcu nic sie nie stalo choc wymusil pierszenstwo. Jedyne co to jego rower ucierpial. Obylo sie bez ofiar.