UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

W Elblągu śmierdzi od września do kwietnia. Czasem bardziej czasem mniej ale śmierdzi non stop. Najgorzej na Traugutta Górnośląskiej i Kwiatowej

Kto biega ten wie

Anuluj