UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
W Elblągu śmierdzi od września do kwietnia. Czasem bardziej czasem mniej ale śmierdzi non stop. Najgorzej na Traugutta Górnośląskiej i Kwiatowej
Kto biega ten wie
W Elblągu śmierdzi od września do kwietnia. Czasem bardziej czasem mniej ale śmierdzi non stop. Najgorzej na Traugutta Górnośląskiej i Kwiatowej
Kto biega ten wie