UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Kto biega ten wie - Ludzie którzy piszą że spalają w piecach wszystko bo węgiel jest drogi są winni 45 tys zgonów rocznie
45 tys zgonów rocznie
@Kto biega ten wie - Ludzie którzy piszą że spalają w piecach wszystko bo węgiel jest drogi są winni 45 tys zgonów rocznie
45 tys zgonów rocznie