UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Obserwowany rozkwit miasta jest pochodną polityki regionalnej władz województwa bagien i szuwarów, ,ich troski o Żuławy i Elbląg oraz postawy mieszkańców miasta, którym taka sytuacja najwyraźniej pasuje, bo GM jeszcze nie słyszała, by któryś z wybrańców ludu elbląskiego postawił tezę o konieczności zmiany podziału administracyjnego tej części Polski i podjął choćby tylko próbę organizacji referendum w tej sprawie..

GłębokaMyśl

Anuluj