UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Obserwowany rozkwit miasta jest pochodną polityki regionalnej władz województwa bagien i szuwarów, ,ich troski o Żuławy i Elbląg oraz postawy mieszkańców miasta, którym taka sytuacja najwyraźniej pasuje, bo GM jeszcze nie słyszała, by któryś z wybrańców ludu elbląskiego postawił tezę o konieczności zmiany podziału administracyjnego tej części Polski i podjął choćby tylko próbę organizacji referendum w tej sprawie..
GłębokaMyśl