UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Mam odruch wymiotny, jak czytam te farmazony. Jak poprzednicy robili inwestycję pt. Przekop Mierzei to ujadaniu psiarni ni było końca, źle, gigantomania, środowisko, ptaszki i robaczki, katastrofa! Ale jak się władza zmieniła to nagle Przekop Mierzei stał się ogromnym sukcesem i szansą rozwoju i to na dodatek tej nowej ekipy, która jeszcze przed chwilą rozdzierała szaty. Czy Wy szanowni obywatele Elbląga łykacie to jak pelikany, czy jeszcze trzeźwo myślicie? Łapka w górę kto myśli, a łapka w dół kto łyka jak pelikan :)