UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Mam odruch wymiotny, jak czytam te farmazony. Jak poprzednicy robili inwestycję pt. Przekop Mierzei to ujadaniu psiarni ni było końca, źle, gigantomania, środowisko, ptaszki i robaczki, katastrofa! Ale jak się władza zmieniła to nagle Przekop Mierzei stał się ogromnym sukcesem i szansą rozwoju i to na dodatek tej nowej ekipy, która jeszcze przed chwilą rozdzierała szaty. Czy Wy szanowni obywatele Elbląga łykacie to jak pelikany, czy jeszcze trzeźwo myślicie? Łapka w górę kto myśli, a łapka w dół kto łyka jak pelikan :)


Anuluj