UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
W zamyśle prezydenta Słoniny ulica JP II miała się łączyć z ulicą Fromborską, by Modrzewina tętniła ruchem i nie było nazwy Droga do nikąd. Niestety następcy zapomnieli, zaniechali. Prezydent Słonina także zaczął przygotowania do realizacji Obwodnicy Wschodniej i planował na Modrzewinie Północ osiedla mieszkaniowe. A na terenie między Mickiewicza, a Żeromskiego miał powstać kompleks studencki. To był ostatni prezydent Elbląga - wizjoner z planami 20 lat do przodu.