UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

W zamyśle prezydenta Słoniny ulica JP II miała się łączyć z ulicą Fromborską, by Modrzewina tętniła ruchem i nie było nazwy Droga do nikąd. Niestety następcy zapomnieli, zaniechali. Prezydent Słonina także zaczął przygotowania do realizacji Obwodnicy Wschodniej i planował na Modrzewinie Północ osiedla mieszkaniowe. A na terenie między Mickiewicza, a Żeromskiego miał powstać kompleks studencki. To był ostatni prezydent Elbląga - wizjoner z planami 20 lat do przodu.


Anuluj