Wybrany wątek opinii

Port będzie pod warunkiem, że szkodniki z PIS nie wrócą do władzy. Oni tylko kasę sobie wezmą, jak to szkodniki.
(2025.10.22)
Przecież gdyby nie PiS to ten przekop nigdy by nie powstał. Chyba nie wierzysz w to że ten klamca niemiecki tusk zbudowalby przekop? Jurij motorówka z barnaba obiecali dwa lata temu port i portu nie ma. Jedyna szansa na jego powstanie to powrót PiS do władzy.
Zoffia (2025.10.22)
2 lata rządzi tusk i co? I jajco. Kilka I mogila. Takze zupelnievidwrotnie jak napisałeś
(2025.10.22)
Dokładnie, PiS złodzieje chciały przejąć elbląski port.
(2025.10.22)
Co mieli zabrać, jak port praktycznie nie istnieje?Poprzednią ekipa rządowa chciała stworzyć port 51% ud:iału państwa I 49% udziału miasta, dzielenie zysków pół na pół. Przez upór starego nałogowca i spółki- nie mamy nic. W Elblągu miał być też utworzony samodzielny urząd morski, ale elblążanie wolą wybierać szkodników i destruktorów, którzy tylko potrafią szkodzić, oszukiwać i pisać nieprawdę. Elbląg to niestety stan umysłu.
(2025.10.22)
Mówisz chyba o swoim guru Tfusku, dla którego nic się nie opłaca, chyba że coś jest niemieckie to tak.
Bonżór (2025.10.22)
Teraz rządzi KO, w Elblągu również i co macie port czy dalej parking dla tirów. Naiwniaku tu nie będzie żadnego portu. PiS chciał tu zrobić port ale niestety nie doszło do tego poprzez bunt władz miasta bo pewnie chodziło o koryta dla elbląskiej kliki.
Detektyw Monk (2025.10.22)
Kolejny naiwny leming
(2025.10.22)
Oto następny z uszkodzonym IQ na tle rudego.
Michas (2025.10.22)
@Michas - Takie zdanie bez sensu mogła napisać tylko osoba z bardzo niskim IQ i bez dobrego wykształcenia. Ale tacy są właśnie wyznawcy.
(2025.10.22)
Przecież nie mięli do przejmować. Bo tego portu nie ma. Chcieli go zbudować.
Nigdy więcej PO PSL Lewica (2025.10.22)
Trzeba mieć tylko rozum. Tego wyborcom rudego brak, bo dają się nabierać na jego kolejne oszustwa.
bra (2025.10.22)
@bra - "Trzeba mieć tylko rozum. Tego wyborcom rudego brak, bo dają się nabierać na jego kolejne oszustwa. " - Mądry człowieku - nie pisz lepiej o oszustwach PIS bo Ci miejsca nie starczy (a na pewno je znasz). No ale w TV-Zarublika mówio, PIS że uczciwy - mówio. Na prawdę ten "Rudy" to jest jednak najuczciwszy z polskich polityków - cwaniaków, człowiek.
Netkot (2025.10.23)
@Zoffia - I co masz tyle czasu i co kajak wpłynął?
Janek j... Pis (2025.10.23)
@Netkot - Teraz rozumiem, dlaczego zwolenników Tuska nazwano lemingami. Ślepa wiernopoddańczość. :-)
(2025.10.24)
Powrót do komentarzy