UWAGA!
[X]
Komentuj korzystajÄ…c ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj siÄ™ kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
@bra - "Trzeba mieć tylko rozum. Tego wyborcom rudego brak, bo dają się nabierać na jego kolejne oszustwa. " - Mądry człowieku - nie pisz lepiej o oszustwach PIS bo Ci miejsca nie starczy (a na pewno je znasz). No ale w TV-Zarublika mówio, PIS że uczciwy - mówio. Na prawdę ten "Rudy" to jest jednak najuczciwszy z polskich polityków - cwaniaków, człowiek.
Netkot