UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Teraz rządzi KO, w Elblągu również i co macie port czy dalej parking dla tirów. Naiwniaku tu nie będzie żadnego portu. PiS chciał tu zrobić port ale niestety nie doszło do tego poprzez bunt władz miasta bo pewnie chodziło o koryta dla elbląskiej kliki.

Detektyw Monk

Anuluj