UWAGA!
[X]
Komentuj korzystajÄ…c ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj siÄ™ kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Przecież gdyby nie PiS to ten przekop nigdy by nie powstał. Chyba nie wierzysz w to że ten klamca niemiecki tusk zbudowalby przekop? Jurij motorówka z barnaba obiecali dwa lata temu port i portu nie ma. Jedyna szansa na jego powstanie to powrót PiS do władzy.
Zoffia