UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Przecież gdyby nie PiS to ten przekop nigdy by nie powstał. Chyba nie wierzysz w to że ten klamca niemiecki tusk zbudowalby przekop? Jurij motorówka z barnaba obiecali dwa lata temu port i portu nie ma. Jedyna szansa na jego powstanie to powrót PiS do władzy.

Zoffia

Anuluj