UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Co mieli zabrać, jak port praktycznie nie istnieje?Poprzednią ekipa rządowa chciała stworzyć port 51% ud:iału państwa I 49% udziału miasta, dzielenie zysków pół na pół. Przez upór starego nałogowca i spółki- nie mamy nic. W Elblągu miał być też utworzony samodzielny urząd morski, ale elblążanie wolą wybierać szkodników i destruktorów, którzy tylko potrafią szkodzić, oszukiwać i pisać nieprawdę. Elbląg to niestety stan umysłu.