Trzeba mieć tylko rozum. Tego wyborcom rudego brak, bo dają się nabierać na jego kolejne oszustwa.bra
Trzeba mieć tylko rozum. Tego wyborcom rudego brak, bo dają się nabierać na jego kolejne oszustwa.