UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Miejsce dla młodzieży nie jest złym pomysłem, ale wydawanie na to 10 tysięcy z miejskiej kasy za sam wynajem, mając tyle lokali to pomyłka. Pamiętajcie o tym jak kiedyś wam odpiszą w urzędzie że nie ma pieniędzy na waszą drogę itd..