UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Młodzież w galerii jest przede wszystkim problemem dla galerii... Moim zdaniem skoro miasto finansuje specjalistów, wyposażenie i ewentualne materiały to galeria powinna użyczyć lokal za darmo... W innym wypadku UM nie powinien się wtrącać i cieszyć się że młodzież rozrabia w galerii a nie na mieście...

Pan Kracy