UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Młodzież w galerii jest przede wszystkim problemem dla galerii... Moim zdaniem skoro miasto finansuje specjalistów, wyposażenie i ewentualne materiały to galeria powinna użyczyć lokal za darmo... W innym wypadku UM nie powinien się wtrącać i cieszyć się że młodzież rozrabia w galerii a nie na mieście...
Pan Kracy