UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Miejsce dla młodzieży nie jest złym pomysłem, ale wydawanie na to 10 tysięcy z miejskiej kasy za sam wynajem, mając tyle lokali to pomyłka. Pamiętajcie o tym jak kiedyś wam odpiszą w urzędzie że nie ma pieniędzy na waszą drogę itd..