Wybrany wątek opinii
Za mało wojen tu na Ziemi??? Musimy teraz je promować we Wszechŝwiecie - człowiek to chory umysł, który buduje, po to by zaraz zniszczyć I najlepiej zaczynać to robić od najmłodszych lat... brawo - cierpienie to najpotrzebniejsza rzecz, która w czasie pokoju najbardziej nas uwiera
Do moderacji
Odpowiedz
5
25
@Homojeszczesapie(ns). - Star Wars to fikcja i bujda na resorach. Czym sie tu podniecać? Te filmy to jeden wielki absurd.
Do moderacji
Odpowiedz
7
19
@Homojeszczesapie(ns). - Homojeszczesapie(ns) a nie mozesz spojrzec na to z tej strony, ze to sa jeszcze ludzie z pasja, ktorym przede wszystkim sie chce cos robic? Nie widzisz chociazby takiej drobnostki jak to, ze reprezentuja Nasz kraj w sposob pozytywny mimo, ze to tylko hobby?
Cierpienie Cie uwiera? A w Wielkanoc co obchodzisz co rok? Odpowiem, wlasnie miedzy innymi smierc i cierpienie.
I prosze pokaz, gdzie tu promowanie wojen. Czy krytykujesz tez jednostki wojskowe za pikniki podczas ktorych dzieci moga z bliska czolgi obejrzec? Oni pokazuja prawdziwe jednostki bojowe, a nie makiety.
Parajona jakas.
A dla Was Marku pomyslnosci :)
Do moderacji
Odpowiedz
11
0
@Homojeszczesapie(ns). - Widać że nie masz pojęcia o tym czym są Star Wars i czasu ich premiery w Polsce, pomijam że konflikt filmowy nie jest tylko między ludźmi, są wątki łączące ale szerszy kontekst to walki pomiędzy różnymi nacjami
Do moderacji
Odpowiedz
5
0
Ta fikcja zaraz ogarnie naszą planetę, zawsze można spojrzeć inaczej, że kawalerkę wyłudzono I nie ma znamion żadnej pomocy, ale za to jawna grabież I wysidlanie dziwięćdziesio- letnich Powstańców Warszawskich przez czyścicieli warszawskiego ratusza jest jak najbardziej etyczne I moraine. Zawsze można spojrzeć z innej strony, ale czasami widać, że patrzący nie wie I nie rozumie na co patrzy
Do moderacji
Odpowiedz
0
2
@Homojeszczesapie(ns). - Dziewięćdziesięcio- letnich- miało być
Do moderacji
Odpowiedz
0
0
@Homojeszczesapie(ns). - omg debil normalnie chory czlowiek
Do moderacji
Odpowiedz
0
0
no tak jak sie w zyciu tylko. klan oglada to sie. nie ma horyzontow
Do moderacji
Odpowiedz
1
0
@Homojeszczesapie(ns). - nie ma to jak jakis typech chce zablysnac a star wars to dla niego ciemna magia i stara sie swoimi wypocinami opisac swoj swiatopoglad ktory widzi tylko w tv republika tak pis to ciemna strona
Do moderacji
Odpowiedz
0
0
absurdem jesteś ty i to sam oświadczyłeś
Do moderacji
Odpowiedz
0
1