Wybrany wątek opinii

Za mało wojen tu na Ziemi??? Musimy teraz je promować we Wszechŝwiecie - człowiek to chory umysł, który buduje, po to by zaraz zniszczyć I najlepiej zaczynać to robić od najmłodszych lat... brawo - cierpienie to najpotrzebniejsza rzecz, która w czasie pokoju najbardziej nas uwiera
Homojeszczesapie(ns). (2025.05.09)
@Homojeszczesapie(ns). - Star Wars to fikcja i bujda na resorach. Czym sie tu podniecać? Te filmy to jeden wielki absurd.
(2025.05.09)
@Homojeszczesapie(ns). - Homojeszczesapie(ns) a nie mozesz spojrzec na to z tej strony, ze to sa jeszcze ludzie z pasja, ktorym przede wszystkim sie chce cos robic? Nie widzisz chociazby takiej drobnostki jak to, ze reprezentuja Nasz kraj w sposob pozytywny mimo, ze to tylko hobby? Cierpienie Cie uwiera? A w Wielkanoc co obchodzisz co rok? Odpowiem, wlasnie miedzy innymi smierc i cierpienie. I prosze pokaz, gdzie tu promowanie wojen. Czy krytykujesz tez jednostki wojskowe za pikniki podczas ktorych dzieci moga z bliska czolgi obejrzec? Oni pokazuja prawdziwe jednostki bojowe, a nie makiety. Parajona jakas. A dla Was Marku pomyslnosci :)
I weź tu bądź mądry (2025.05.09)
@Homojeszczesapie(ns). - Widać że nie masz pojęcia o tym czym są Star Wars i czasu ich premiery w Polsce, pomijam że konflikt filmowy nie jest tylko między ludźmi, są wątki łączące ale szerszy kontekst to walki pomiędzy różnymi nacjami
Sky (2025.05.09)
Ta fikcja zaraz ogarnie naszą planetę, zawsze można spojrzeć inaczej, że kawalerkę wyłudzono I nie ma znamion żadnej pomocy, ale za to jawna grabież I wysidlanie dziwięćdziesio- letnich Powstańców Warszawskich przez czyścicieli warszawskiego ratusza jest jak najbardziej etyczne I moraine. Zawsze można spojrzeć z innej strony, ale czasami widać, że patrzący nie wie I nie rozumie na co patrzy
Homojeszczesapie(ns). (2025.05.10)
@Homojeszczesapie(ns). - Dziewięćdziesięcio- letnich- miało być
(2025.05.10)
@Homojeszczesapie(ns). - omg debil normalnie chory czlowiek
yoda (2025.05.10)
no tak jak sie w zyciu tylko. klan oglada to sie. nie ma horyzontow
yoda (2025.05.10)
@Homojeszczesapie(ns). - nie ma to jak jakis typech chce zablysnac a star wars to dla niego ciemna magia i stara sie swoimi wypocinami opisac swoj swiatopoglad ktory widzi tylko w tv republika tak pis to ciemna strona
vader (2025.05.10)
absurdem jesteś ty i to sam oświadczyłeś
fffd (2025.05.10)
Powrót do komentarzy