UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Za mało wojen tu na Ziemi??? Musimy teraz je promować we Wszechŝwiecie - człowiek to chory umysł, który buduje, po to by zaraz zniszczyć I najlepiej zaczynać to robić od najmłodszych lat... brawo - cierpienie to najpotrzebniejsza rzecz, która w czasie pokoju najbardziej nas uwiera

Homojeszczesapie(ns).

Anuluj