UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Za mało wojen tu na Ziemi??? Musimy teraz je promować we Wszechŝwiecie - człowiek to chory umysł, który buduje, po to by zaraz zniszczyć I najlepiej zaczynać to robić od najmłodszych lat... brawo - cierpienie to najpotrzebniejsza rzecz, która w czasie pokoju najbardziej nas uwiera

Homojeszczesapie(ns).