UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@Homojeszczesapie(ns). - nie ma to jak jakis typech chce zablysnac a star wars to dla niego ciemna magia i stara sie swoimi wypocinami opisac swoj swiatopoglad ktory widzi tylko w tv republika tak pis to ciemna strona

vader