UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Homojeszczesapie(ns). - nie ma to jak jakis typech chce zablysnac a star wars to dla niego ciemna magia i stara sie swoimi wypocinami opisac swoj swiatopoglad ktory widzi tylko w tv republika tak pis to ciemna strona

vader

Anuluj