UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Homojeszczesapie(ns). - nie ma to jak jakis typech chce zablysnac a star wars to dla niego ciemna magia i stara sie swoimi wypocinami opisac swoj swiatopoglad ktory widzi tylko w tv republika tak pis to ciemna strona
vader