UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@Homojeszczesapie(ns). - Homojeszczesapie(ns) a nie mozesz spojrzec na to z tej strony, ze to sa jeszcze ludzie z pasja, ktorym przede wszystkim sie chce cos robic? Nie widzisz chociazby takiej drobnostki jak to, ze reprezentuja Nasz kraj w sposob pozytywny mimo, ze to tylko hobby? Cierpienie Cie uwiera? A w Wielkanoc co obchodzisz co rok? Odpowiem, wlasnie miedzy innymi smierc i cierpienie. I prosze pokaz, gdzie tu promowanie wojen. Czy krytykujesz tez jednostki wojskowe za pikniki podczas ktorych dzieci moga z bliska czolgi obejrzec? Oni pokazuja prawdziwe jednostki bojowe, a nie makiety. Parajona jakas. A dla Was Marku pomyslnosci :)

I weź tu bądź mądry