UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Można zrobić autobusy na Dębicę, dworzec i gdzie kto zechce według życzenia i konsultacji. Tylko wtedy bilety po 10 zł dla wszystkich, żadnych ulgowych i darmowych dla emerytów. Tu chodzi o pieniądze, których po prostu od lat nie ma komunikację. No i podpisane umowy z przewoźnikami. Cieszcie się, że w ogóle komunikacja jest.
hgt567