UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Można zrobić autobusy na Dębicę, dworzec i gdzie kto zechce według życzenia i konsultacji. Tylko wtedy bilety po 10 zł dla wszystkich, żadnych ulgowych i darmowych dla emerytów. Tu chodzi o pieniądze, których po prostu od lat nie ma komunikację. No i podpisane umowy z przewoźnikami. Cieszcie się, że w ogóle komunikacja jest.

hgt567

Anuluj