Wybrany wątek opinii

zgłoście do Zielonego budzetu park na Agrykola obraz nędzy i rozpaczy rozjeżdżone wszystko alejki trawniki rodzice wożący dzieci do szkoły nr3 tak dporowadzili park do ruiny i nikt nie reaguje to park samochodowy tak też szkoła nr uczy ekologi dzieci szkoła zamkneła bramę i wszystkie auta stoja na trawnikach i alejkach Policj ai straż nie reaguje bo tam też chodzą ich dzieci do szkoły
(2024.12.12)
Co z tego że zrobią park jsk bydło i tak będzie jeździć odstawiać dzieciaki. Tam jest zakaz wjazdu ( nie dotyczy mieszkańców Agrikola). Od respektowania prawa jest policja.
Elblongi takie som (2024.12.12)
@Elblongi takie som - niestety Policja ani Straż nie reaguje codziennie przez park przejeżdża około 50 aut dziury na alejkach na 30 cm
(2024.12.12)
@Elblongi takie som - tu jest park objety opieka konserwatora zabytków jako teren zabytkowy rozjechano nawet postawiona ławkę 2razy czy słyszał ktoś zeby w parku gdzieś doszło do zderzenia 2 aut na alejce to doszło do tego nawet nikt nie przyjechał
(2024.12.12)
Powrót do komentarzy