UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Elblongi takie som - niestety Policja ani Straż nie reaguje codziennie przez park przejeżdża około 50 aut dziury na alejkach na 30 cm
@Elblongi takie som - niestety Policja ani Straż nie reaguje codziennie przez park przejeżdża około 50 aut dziury na alejkach na 30 cm