UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
zgłoście do Zielonego budzetu park na Agrykola obraz nędzy i rozpaczy rozjeżdżone wszystko alejki trawniki rodzice wożący dzieci do szkoły nr3 tak dporowadzili park do ruiny i nikt nie reaguje to park samochodowy tak też szkoła nr uczy ekologi dzieci szkoła zamkneła bramę i wszystkie auta stoja na trawnikach i alejkach Policj ai straż nie reaguje bo tam też chodzą ich dzieci do szkoły