UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Elblongi takie som - tu jest park objety opieka konserwatora zabytków jako teren zabytkowy rozjechano nawet postawiona ławkę 2razy czy słyszał ktoś zeby w parku gdzieś doszło do zderzenia 2 aut na alejce to doszło do tego nawet nikt nie przyjechał