UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@Elblongi takie som - tu jest park objety opieka konserwatora zabytków jako teren zabytkowy rozjechano nawet postawiona ławkę 2razy czy słyszał ktoś zeby w parku gdzieś doszło do zderzenia 2 aut na alejce to doszło do tego nawet nikt nie przyjechał