UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
@Elblongi takie som - tu jest park objety opieka konserwatora zabytków jako teren zabytkowy rozjechano nawet postawiona ławkę 2razy czy słyszał ktoś zeby w parku gdzieś doszło do zderzenia 2 aut na alejce to doszło do tego nawet nikt nie przyjechał