UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

zgłoście do Zielonego budzetu park na Agrykola obraz nędzy i rozpaczy rozjeżdżone wszystko alejki trawniki rodzice wożący dzieci do szkoły nr3 tak dporowadzili park do ruiny i nikt nie reaguje to park samochodowy tak też szkoła nr uczy ekologi dzieci szkoła zamkneła bramę i wszystkie auta stoja na trawnikach i alejkach Policj ai straż nie reaguje bo tam też chodzą ich dzieci do szkoły