Wybrany wątek opinii

“Doceniamy polskich emerytów!” - czytamy w grafice, opublikowanej na profilu Platformy Obywatelskiej w mediach społecznościowych. Pada informacja, że świadczenie zostanie wypłacone we wrześniu. Tuż pod wpisem z profilu Prawa i Sprawiedliwości opublikowano komentarz: „Tak! Kochani Seniorzy, otrzymacie 14.emeryturę dzięki zrealizowaniu obietnicy przez PiS Przepraszamy za obecnie rządzących, którzy w tym roku wypłacą ją Wam o 869 zł niższą”. ■Uśmiechnięte Buźki z PO-PSL-SLD-2,50 czy jesteście zadowoleni z tej decyzji dotyczy to i Was? ■ Bodnarowcy mogą zabrać Wam telefony i laptopy - wszystkie dane (kontakty, filmy, zdjęcia) skopiować, tu są też daty, czas w którym się to odbywało i złożyć Wam dokładną kartotekę, przykład mamy Bąkiewicza. CZY NADAL BEDZIESZ PIPIERAŁ PO-PSL-SLD-2,50 ???
869 zł mniej (2024.10.02)
@869 zł mniej - Powinni całkiem zlikwidować 13 i 14 emerytury. Mam dość utrzymywania polskojęzycznych pismanów i striptizerów dla ich duchownych
Mamy dość (2024.10.02)
@869 zł mniej - A może zróbmy tak w drugą stronę. Aktualnie to pracujący Polacy robią zrzutkę na 13 dla starców Niech teraz pisowscy emeryci się złożą na 13 i 14 dla Polaków. Nauczyciele budowlańcy i mechanicy się ucieszą
Ma to sens? (2024.10.02)
@869 zł mniej - Pisowski emeryt jest dumny ze swej chciwość. Dzięki rządom pisowców deficyt kraju zwiększono o prawie 300 mld PLN. Same odsetki od zadłużenia to prawie 100 mld rocznie!!! Ale pisowski emeryt tylko wystawia łapy po pieniądze. To jest po prostu bezczelność
Pan da. (2024.10.02)
@869 zł mniej - Tak będę popierał PO. Nie będę popierał PIS-oszustów
(2024.10.02)
@869 zł mniej - I to jest dobra wiadomość
Opiłować emerytów (2024.10.03)
@869 zł mniej - Należy odebrać wszystkim przywileje żeby każdy uczciwie płacił i zlikwidować KRUS.
Sprawiedliwość (2024.10.03)
@Sprawiedliwość - Przede wszystkim należy odebrać przywileje politykom, jest to najgorsza grupa społeczno - zawodowa, byłam w Krynicy-Zdrój w czasie trwania Forum Ekonomicznego, jak sobie przypomnę te hordy napompowanych dumą z plakietkami na szyi polityków, to mi się na samo wspomnienie niedobrze robi. Moje zdanie nie było odosobnione. Odebrać im przywileje i zobaczymy ilu ich zostanie, w pierwszej kolejności odejdą ci z lepkimi łapami i ci co poszli do polityki dla swojej kariery a nie żeby zrobić coś dobrego dla Polski i Polaków...
mkt (2024.10.04)
Powrót do komentarzy