Wybrany wątek opinii
“Doceniamy polskich emerytów!”
- czytamy w grafice, opublikowanej na profilu Platformy Obywatelskiej w mediach społecznościowych. Pada informacja, że świadczenie zostanie wypłacone we wrześniu.
Tuż pod wpisem z profilu Prawa i Sprawiedliwości opublikowano komentarz:
„Tak! Kochani Seniorzy, otrzymacie 14.emeryturę dzięki zrealizowaniu obietnicy przez PiS Przepraszamy za obecnie rządzących, którzy w tym roku wypłacą ją Wam o 869 zł niższą”.
■Uśmiechnięte Buźki z PO-PSL-SLD-2,50 czy jesteście zadowoleni z tej decyzji dotyczy to i Was?
■ Bodnarowcy mogą zabrać Wam telefony i laptopy - wszystkie dane (kontakty, filmy, zdjęcia) skopiować, tu są też daty, czas w którym się to odbywało i złożyć Wam dokładną kartotekę, przykład mamy Bąkiewicza.
CZY NADAL BEDZIESZ PIPIERAŁ PO-PSL-SLD-2,50 ???
Do moderacji
Odpowiedz
5
4
Do moderacji
Odpowiedz
5
4
@869 zł mniej - A może zróbmy tak w drugą stronę. Aktualnie to pracujący Polacy robią zrzutkę na 13 dla starców Niech teraz pisowscy emeryci się złożą na 13 i 14 dla Polaków. Nauczyciele budowlańcy i mechanicy się ucieszą
Do moderacji
Odpowiedz
4
6
@869 zł mniej - Pisowski emeryt jest dumny ze swej chciwość. Dzięki rządom pisowców deficyt kraju zwiększono o prawie 300 mld PLN. Same odsetki od zadłużenia to prawie 100 mld rocznie!!! Ale pisowski emeryt tylko wystawia łapy po pieniądze. To jest po prostu bezczelność
Do moderacji
Odpowiedz
6
7
@869 zł mniej - Tak będę popierał PO. Nie będę popierał PIS-oszustów
Do moderacji
Odpowiedz
8
5
Do moderacji
Odpowiedz
2
2
@869 zł mniej - Należy odebrać wszystkim przywileje żeby każdy uczciwie płacił i zlikwidować KRUS.
Do moderacji
Odpowiedz
1
0
@Sprawiedliwość - Przede wszystkim należy odebrać przywileje politykom, jest to najgorsza grupa społeczno - zawodowa, byłam w Krynicy-Zdrój w czasie trwania Forum Ekonomicznego, jak sobie przypomnę te hordy napompowanych dumą z plakietkami na szyi polityków, to mi się na samo wspomnienie niedobrze robi. Moje zdanie nie było odosobnione. Odebrać im przywileje i zobaczymy ilu ich zostanie, w pierwszej kolejności odejdą ci z lepkimi łapami i ci co poszli do polityki dla swojej kariery a nie żeby zrobić coś dobrego dla Polski i Polaków...
Do moderacji
Odpowiedz
2
0