UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
@Sprawiedliwość - Przede wszystkim należy odebrać przywileje politykom, jest to najgorsza grupa społeczno - zawodowa, byłam w Krynicy-Zdrój w czasie trwania Forum Ekonomicznego, jak sobie przypomnę te hordy napompowanych dumą z plakietkami na szyi polityków, to mi się na samo wspomnienie niedobrze robi. Moje zdanie nie było odosobnione. Odebrać im przywileje i zobaczymy ilu ich zostanie, w pierwszej kolejności odejdą ci z lepkimi łapami i ci co poszli do polityki dla swojej kariery a nie żeby zrobić coś dobrego dla Polski i Polaków...
mkt