UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@869 zł mniej - Pisowski emeryt jest dumny ze swej chciwość. Dzięki rządom pisowców deficyt kraju zwiększono o prawie 300 mld PLN. Same odsetki od zadłużenia to prawie 100 mld rocznie!!! Ale pisowski emeryt tylko wystawia łapy po pieniądze. To jest po prostu bezczelność
Pan da.