UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@869 zł mniej - Powinni całkiem zlikwidować 13 i 14 emerytury. Mam dość utrzymywania polskojęzycznych pismanów i striptizerów dla ich duchownych

Mamy dość

Anuluj