UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@869 zł mniej - A może zróbmy tak w drugą stronę. Aktualnie to pracujący Polacy robią zrzutkę na 13 dla starców Niech teraz pisowscy emeryci się złożą na 13 i 14 dla Polaków. Nauczyciele budowlańcy i mechanicy się ucieszą

Ma to sens?