UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@869 zł mniej - Pisowski emeryt jest dumny ze swej chciwość. Dzięki rządom pisowców deficyt kraju zwiększono o prawie 300 mld PLN. Same odsetki od zadłużenia to prawie 100 mld rocznie!!! Ale pisowski emeryt tylko wystawia łapy po pieniądze. To jest po prostu bezczelność

Pan da.