UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@869 zł mniej - A może zróbmy tak w drugą stronę. Aktualnie to pracujący Polacy robią zrzutkę na 13 dla starców Niech teraz pisowscy emeryci się złożą na 13 i 14 dla Polaków. Nauczyciele budowlańcy i mechanicy się ucieszą

Ma to sens?

Anuluj