UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Anna L. - A na jakie zasługują? Twoje doświadczenie w zakresie zarządzania personelem w zakładzie produkcyjnym podpowiada Ci jakieś kwoty? Bzdury pleciesz jak wszędzie dobrowolnie podpisujesz umowę o pracę, nie dowiadujesz się o poziomie wynagrodzenia na koniec miesiąca. Fabryki od lat mają problem z zatrudnieniem bo nie ma ludzi do pracy.


Anuluj