UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Anna L. - To może zamiast narzekać, że za mało to się doszkól i zmień pracę? Wójcik akurat bardzo dobrze płaci, ludzie bez żadnego doświadczenia są przyjmowani i bez żadnych umiejętności i od razu zarabiają dużo więcej niż minimalna.
Dsada