UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Anna L. - To może zamiast narzekać, że za mało to się doszkól i zmień pracę? Wójcik akurat bardzo dobrze płaci, ludzie bez żadnego doświadczenia są przyjmowani i bez żadnych umiejętności i od razu zarabiają dużo więcej niż minimalna.

Dsada

Anuluj