UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Wójcik niech zacznie pensje, na jakie jego pracownicy zasługują. W tym zakładzie są najniższe zarobki w mieście.
Anna L.
Wójcik niech zacznie pensje, na jakie jego pracownicy zasługują. W tym zakładzie są najniższe zarobki w mieście.
Anna L.